Відкритий лист Тетяни Волошин до усіх небайдужих засобів масовох інформації.

Тетяна Волошин мешкає у одному з будинків, прилеглих до дому по вул. Староєврейській 48.

У будинку №48, який є пам’яткою архитектури і формально охороняеться законом, зараз проводиться реконструкція з порушенням законодавчих і санітарних норм, наслідком чого є руйнування та забруднення помешкань у сусідніх будинках – також реєстрових пам’ятках архітектури.

Текст листа.

Громадянина Канади, Татарського Р.П., працівника такої солідної компанії, Директора, керівника відділу консультацій з питань бізнес-ризиків “Ернст енд Янг” в Україні після 3 місяців незаконних будівельних робіт у будинку №48 по вул.. Староєврейській у м. Львові нарешті оштрафували (див. прикріплений файл – копія відповіді Інспекції Державного Архітектурно-будівельного контролю у Львівській області)

Відповідь "Архбудконтроля"

Відповідь "Архбудконтроля"

Пустим обіцянкам вже ніхто з постраждалих мешканців не вірить. На переговори п. Ірина Супрун (довірена особа Татарського Р.П.) у суботу 05.12.2009 року на 10:00 не з’явилася, а написала того ж дня, коли мала би відбутися зустріч, о 09:45 sms Адвокату, що не зможе прийти, тому що захворіла її бабця, а тому вона поїхала в лікарню…

Безлад у діях Татарського Р.П. продовжується, ми питаємо себе та  всіх небайдужих – кого беруть на роботу в таку солідну компанію як Ернст енд Янг в Україні? Який він як консультант, яким він може бути директором відділу консультування бізнес-ризиків та радити щось клієнтам Ернст енд Янг, якщо він собі зарадити не може??? Ось, без проблем можна знайти його координати на сторінці компанії:

Директор, керівник відділу консультацій з питань бізнес-ризиків в Україні
Офіс: Київ
Тел.:  +380 (44) 490 3047
Факс: +380 (44) 490 3030

Ми, постраждалі люди, стоїмо під стінами будівлі і мерзнемо, наше житло зруйноване та знаходиться в аварійному стані – а йому схоже байдуже взагалі. Ми продовжуємо морально страждати внаслідок його незаконних дій. Ми вже розказуємо про його діяльність всім кому  можемо, зараз пишемо і у ЗМІ Києва та всієї України. Ми розкажемо всім, хто насправді є ця людина, хто ховається за маскою добропорядного працівникаа – нехай люди знають хто працює директорами відділів у такій престижній компанії. Розкажіть і Ви, люди, всім своїм знайомим, а хто має можливість розмістити в Інтернет – розмістіть, Журналісти, особливе прохання до Вас – підтримуйте цю тему у Ваших ЗМІ, надрукуйте цей матеріал,  а у разі потреби звертайтея до мене за додатковою інформацією. Зверніться будь-ласка на адресу компаніїї за інформацією – підтвердженням чи спростуванням від самого Татарського, адже з нами він не спілкується. Мій телефон: 067 906 29 02

Дякую за увагу та за Вашу небайдужість.