А особи, уповноважені контолювати ці питання, хамлять у телефонну трубку.

Далі подаємо дописи львівських блогерів (текст редаговано).

————————————

Страшенно мене дратують величезні банери Тимошенко, розвішані по Львову. В місті таких декілька – я особисто бачив біля автобусного заводу та на проспекті Шевченка. І от на рахунок останнього, коли я вчора його спостерігав, у мене виникли сумніви: висить же він в історичній частині міста (історичнішим може бути хіба що Високий Замок і площа Ринок), закриває половину фасаду великого гарного будинку, приховуючи усю його архітерктурну красу. А чи видали БЮТівському шатбу дозвіл на таку радість?

Зробивши мордяку цеглиною, я набрав сьогодні номер Управління Охорони Історичної Спадщини (якраз воно такими питаннями і займається), представився, пояснив, що я – журналіст, і поставив власне те питання, яке мене цікавило. У відповідь на мене зі слухавки полилися потоки нервового хамства…

По правді кажучи, я і так не дуже сподівався, що мені щось розкажуть – пропозиція направити офіційний запит була цілком очікуваною. Але щоб на мене в слухавку декілька хвилин відверто кричала особа, яка навіть представитися при цьому не вважала за потрібне – цього я не чекав. Видно, щось її у моєму запитанні таки серйозно зачепило…

http://community.livejournal.com/misto_lviv/933097.html

———————————-

“Позавчора по телевізії (трк Люкс) побачив репортаж про рекламні зображення у Львові кандидата не посаду Тимошенко Юлії. Суть така.

У Львові на перехресті проспекту Шевченка і бічної вулиці на куті будинку повісили рекламну конструкцію зі стандартним “Вона це Україна”. Сюжет про те, що конструкцію цю повішено незаконно, без документів, і відповідний комітет при міськраді вирішив направити в обласний виборчий штаб ПРИПИС про те, що штаб АБО знімає цю конструкцію, або приводить у відповідність до чинного Законодавства (дозволи, паспорт конструкціїї і так далі).

В сюжеті було інтерв’ю з керівником (?) штабу. Її слова: Наразі ми не можемо нічого робити, оскільки не отримали припису від комітету.. коли отримаємо тоді почнемо над тим працювати.

Стандартний такий сюжетик, ніби ніц нового. Але для тих, хто працює в даній сфері, цей сюжет дав насправді БІЛЬШЕ інформації, аніж насправді було. Розповідаю, як воно читається між рядочків.

1. Обласний виборчий штаб, УСВІДОМЛЕНО йдучи на ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ (не одного) вивішує рекламну конструкцію.

2. Комісія приходить складає акт, і протягом ДВОХ ТИЖНІВ направляє обласному виборчому штабу (ОВШ) припис з вказанням того, щоб потрібно робити. На це дається ПЕВНИЙ ТРЕМІН, припустимо 10 днів. Це вже 24 дні

3. ОВШ робить якусь дрібничку , або взагалі нічого не робить і відповідає а не пішли би ВИ в сраку. з нами Юлька комісії листом (що саме в листі може бути написано – то широкий спектр інформації).

4. Комісія вивчає цей лист і протягом 14 днів повинна відправити НОВИЙ припис. Це вже 38 днів… починаємо розуміти? Правильно. А там вже і до виборів недалеко. Навіть якщо потім скажуть окей, знімаємо, – ми маємо ФАКТ: конструкція рекламна ПРОВИСІЛА і, що найголовніше, ПРОПРАЦЮВАЛА весь той час.

Це може тягнутися дужжжее довго… А віз і нинче там конструкція як висіла з порушеннями, так і буде висіти. Більшість рекламоносіїв так ставлять, по принципу прийде кондуктор, тоді і купимо квиточки .

Але ж це не просто реклама, – це реклама КАНДИДАТА в ПРЕЗИДЕНТИ. І цей кандидат, цей майбутній гарант Конституції, СВІДОМО, знаючи що таким чином порушується Законодавство яке він (кандидат) хоча би під час передвиборної гонки неухильно повинен дотримуватись, віддає розпорядженя яке по хлопськи звучить так: та ну їх холуїв в дупу. І не таке вони хавали, схавають і це порушення.

І не кажіть що ВОНА не в курсі: такі конструкціїї обговрюються лише на вищих рівнях.

http://ivansstef.livejournal.com/72393.html