21 жовтня у Львівській міській раді пройшли громадські слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення готелю на вул. Льва,2, розробленого інститутом «Укрзахідпроектреставрація».

Як розповів потенційний забудовник готелю – директор ТзОВ «Торгова фірма «Продукт» Юрій Балич, йдеться про будівництво готелю на ділянці, площею 0,0187 га. Зараз там розташований пункт прийому склотари, а також дитячий майданчик.

Отож, на вул. Льва,2 планується збудувати 3-поверховий готель з мансардними і цокольними приміщеннями, запроектовано готель як вставку між існуючими 2-ох і -3-ох поверховими будівлями. Згідно з містобудівним обґрунтуванням, площа забудови має становити 184 кв м, загальна площа об’єкта – 920 кв. м. Готель планується на 31 ліжко з паркінгом на 6 машиномісць.

«Також у межах забудови ми плануємо провести благоустрій прилеглої території», – додав Юрій Балич.

Як поінформував керівник архітектурно-планувальної майстерні ТзОВ «Укрдизайнгруп» Михайло Федик, ділянка, на якій заплановано будувати готель, розташований у зоні ЮНЕСКО.

«Це так звана княжа частина Львова, через яку можна вийти на Високий Замок. Довкола ділянки – забудова XVIII-IX століть. Обґрунтування дозволяє робити тут добудову, до того ж, висота та інші параметри проектованої будівлі визначаються вже існуючою тут забудовою», – сказав Михайло Федик.