Львів’яни закликають міську владу повернути бруківку на вулицю Грицая (в районі клубу «Пікассо»), яку вивезли в невідомому напрямку, скориставшись ремонтними роботами із заміни колектора. Про це «Львівський портал» повідомили мешканці вулиці Грицая.
Львів’яни наголошують, що міська влада ігнорує їх вимоги повернути бруківку на історичне місце. Натомість дорогу, яка раніше була викладена бруківкою, хочуть заасфальтувати. Проте жителі вулиці Грицая категорично не погоджуються з таким рішенням і з тим, що бруківку з їхньої вулиці нахабно вивезли.

Відтак, завтра об 11 годині мешканці вулиці Грицая проведуть пікет проти асфальтування дороги, яку сотню років вкривала цінна бруківка.

Нагадаємо, ремонтні роботи щодо заміни колектора по вулиці Грицая розпочалися 11 серпня. Виконує роботи підрядна організація ВАТ «ЛСБМУ№1». Замовником робіт є управління капітального будівництва ЛМР.

31 серпня начальник управління капітального будівництва Богдан Коваль повідомив, що вулиці Шпитальну та Театральну, де бракує бруківки, замостять бруківкою саме з вулиці Грицая.

Щоправда, ремонт Шпитальної розпочався ще рік тому, однак і до досі вулицю не відремонтовано. При цьому зібрана з вулиці бруківка півтора року лежить обабіч дороги та не охороняється.

Що ж стосується вулиці Театральної, яка раніше була заасфальтованою, то до її ремонту долучилися приватні фірми. Зокрема, власники готелю «Леополіс» та «Фешн-клабу» фінансують виконання робіт. Роботи тут виконує ПП «Мірт», а матеріали надає місто.

(c)