“Директор Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В.Чорновола, що вул. Чупринки, 130, пан Когут намагається забудувати територію інституту, що у парку “Піщані озера” житловими будинками”, – повідомила сьогодні, 21 серпня, у коментарі ZAXID.NET депутат Львівської міської ради Віра Лясковська.

За словами Віри Лясковської, на території інституту розміщений великий спортивний комплекс, басейн, тенісні корти тощо. “Однак все це знищене. Натомість пан Когут вирішив збудувати собі на території інституту нову віллу, щоб йому було ближче до місця роботи. Без будь-яких дозволів він збудував нібито готель, який виявився його житлом”, – зазначила депутат.

Віра Лясковська розповіла, що разом із тим на території навчального закладу, яка має статус історико-культурної та ландшафтно-рекреаційної зони, будувати житло заборонено. Однак, стверджує В.Лясковська, це не зупинило керівника інституту розпочати там ще одне будівництво – шестиповерховий будинок нібито під житло для викладачів інституту.

“У цій зоні ростуть цінні дерева, однак будівництвом передбачено їхню вирубку. Місцеві мешканці обурені, голова Франківської районної адміністрації проти такого будівництва. Рішення про погодження такого будівництва мають сьогодні розглядати на засіданні виконкому Львівської міськради”, – сказала В.Лясковська. Вона звернулась до членів виконкому не розглядати згаданого проекту рішення, щоб не спричинити “великого скандалу” у місті.

zaxid.net