Archive for May, 2010

Законодавці вимагають жорсткішої відповідальності за зневажання культурної спадщини

(с) ZIK

Законом України№ 3190-VІ 11 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини» зроблено крок до вдосконалення чинного законодавства України у сфері охорони культурної спадщини, – про це сьогодні, 17 травня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Закон, що його 11 травня у повторному другому читанні прийняла Верховна Рада, спрямований на підвищення відповідальності за порушення його вимог, уточнення повноважень державних органів охорони культурної спадщини, положень щодо збереження пам’яток історії та культури та діяльності історико-культурних заповідників тощо. Read the rest of this entry »

Tags:

У Львові зранені архітектурні пам’ятки добивають!

(c) ZIK

Нині на вул. Федорова, 28 у Львові будівельники руйнували праву бічну стіну будинку, – про це сьогодні, 19 травня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Фотокор ЗІКу зафіксував дивовижні «підготовчі роботи»: будівельники «Галтрансрембуду» розрубували стіну будинку, який має статус архітектурної пам’ятки під охоронним номером 356. Read the rest of this entry »

Tags:

Мер Садовий проти відновлення у Львові Державного історико-архітектурного заповідника: хоче урядувати безроздільно

(с) ZIK

У той час, як на всіх пам’яткоохоронних зібраннях лунають висловлювання про те, що зарадити ефективнішому збереженню архітектурної спадщини Львова має Державний історико-архітектурний заповідник, міський голова Андрій Садовий просить скасувати розпорядження Кабміну про відновлення діяльності дирекції заповідника, – про це сьогодні, 17 травня, повідомив кореспондент ЗІКу. Read the rest of this entry »

Tags: