Archive for March, 2010

Гостиница “Novotel Мицкевича”. Проект.

(c)

001_1_1Гостинница Novotel Мицкевича является запуском первого приоритетного бренда «Аккор Груп» в Украине.

Общая площадь участка: 1, 090 м.кв.
Общая площадь строительства: 1, 067 м.кв.
Общая площадь здания: 7, 780 м.кв.
Период реализации: 2008 – 2012.

Месторасположение:
Исторический центр Львова, признанный Юнеско как международная культурная достопримечательность.

Гостиничный комплекс будет включать в себя респектабельные номера, кафе и конференц-зал.

Дизайн Отеля соответствует как исторической архитектуре города так и высоким стандартам бренда Novotel. Read the rest of this entry »

Tags:

Странам, пострадавшим от фашизма, руководству УЕФА

(c)

В первые часы понедельника, 30 июня 1941 г. части 101-й немецкой дивизии маршировали по ул. Академической (теперь просп. Шевченко) во Львове. А уже в 4 часа 20 минут на Цитадели* затрепетал Reichkriegsflagge…

________________________________________

*Цитадель — укрепление вблизи центра Львова. Решение о его строительстве было одобрено австро-венгерским правительством после волны революций 40-х гг. XIX в. в Европе (подавления польского восстания во Львове в 1848 г.).

Цитадель расположена на широком плато, охватывающем вершины трех гор — Калича, Пелчинская и Шембека (Вроновских).

Сооружения выложены из кирпича, окружены рвом и земляным валом, который в наше время утрачен.

5 июля на территории Цитадели был создан Konzentrationslager der Standarte 328, или Шталаг-328, площадью приблизительно 20 га.

С декабря 1942 г. Цитадель становится одним из подлагерей дисциплинарного лагеря (Straf-Kompagnie) Шталаг-325 в Раве-Русской…. Read the rest of this entry »

Гриценко просит Януковича запретить строительство в историческом центре столицы

(c)

Лидер Гражданской позиции, глава парламентского комитета по вопросам нацбезопасности и обороны Анатолий Гриценко просит Президента Виктора Януковича возобновить действие указа №208 от 15 марта 2007 года, согласно которому Киевской горгосадминистрации поручено ввести запрет на строительство высотных зданий в исторической части города. Read the rest of this entry »

Tags: ,

Ексклюзив. Львів: між історією та… інвестором

Опубліковано 11.03.2010

Ганс Каспарі, експерт ІКОМОСу, про архітектурні зміни у Львові, «епідемію» пластикових вікон та нове будівництво у місті

Минулого тижня на чотири дні до Львова завітала інспекція ЮНЕСКО. Представляли її працівник бюро ЮНЕСКО Петер Штрассер та представник ІКОМОС Ганс Каспарі. Результати планової перевірки, як і рекомендації поважних міжнародних фахівців щодо збереження та розвитку території центральної частини Львова, занесеної до Списку світової спадщини ЮНЕСКО, львів’яни почують аж у липні під час чергового засідання Комітету. Наразі ж «Пошті», єдиній зі ЗМІ, вдалося поспілкуватися із Гансом Каспарі про враження від Львова та почути думку експерта про більшість проектів нового будівництва. До слова, саме пан Каспарі свого часу посприяв тому, щоб наше місто було внесено до Списку світової спадщини. Read the rest of this entry »

Tags:

У Львові створять спеціальну раду для охорони історичної спадщини

Після візиту експертів ЮНЕСКО до Львова Львівська міська рада подумала створити спеціальну раду, яка займатиметься питаннями охорони історичної частини Львова. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів. Read the rest of this entry »

Львівська міськрада втягнула представників ЮНЕСКО у серію скандалів

Скандальним, з огляду на одіозну діяльність львівської мерії, видався кількаденний візит до Львова експерта ЮНЕСКО Ганса Каспарі та представника Центру світової спадщини Петера Штрассера, яких міські чиновники використали для дезинформації громадськості. Read the rest of this entry »

Зустріч громадськості Львова з експертами ЮНЕСКО

Вчора, 4 березня, відбулася зустріч громадськості Львова з експертами ЮНЕСКО Гансом Каспарі та Петером Штрассером. Два дні ними опікувалася міськрада і водила їх Львовом. Зустріч вони розпочали зі своїх вражень. Експерти ЮНЕСКО призналися, що їхнє найбільше враження – вікна. Говорячи про чуму пластикових вікон в історичному центрі, політкоректні експерти, похитавши головою, вжили слово “шокуюче”.

Однак головною інтригою зустрічі було не це, Read the rest of this entry »

Львівська ОДА заборонила забудову «Цитаделі»

(c) obk

Обласна міжвідомча комісія у справах увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій ухвалила рішення про недопущення будівництва готельно-розважальних та господарських споруд на території історико-культурного комплексу “Цитадель” у Львові. Рішення про дозвіл на забудову раніше було ухвалено виконкомом Львівської міської ради. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації. Read the rest of this entry »

Tags: