Archive for December, 2009

Жители Львова выступили против бизнес-центра на месте концлагеря

(c) Взгляд, 27 ноября 2009, 15:51

Против строительства властями Львова отеля и бизнес-центра на месте фашистского концлагеря «Шталаг-328-Цитадель» впервые вместе выступили ветераны-фронтовики, представители нацменьшинств, левые и украинские националисты. Read the rest of this entry »

Tags:

Тетяна Волошин звертається до ЗМІ по допомогу.

Відкритий лист Тетяни Волошин до усіх небайдужих засобів масовох інформації.

Тетяна Волошин мешкає у одному з будинків, прилеглих до дому по вул. Староєврейській 48.

У будинку №48, який є пам’яткою архитектури і формально охороняеться законом, зараз проводиться реконструкція з порушенням законодавчих і санітарних норм, наслідком чого є руйнування та забруднення помешкань у сусідніх будинках – також реєстрових пам’ятках архітектури.

Текст листа.

Read the rest of this entry »

Tags:

СБУ офіційно інформує про те, що на території Львівської цитаделі розстрілювали полонених і спалювали їхні тіла

(c) ZIK

Управління Служби безпеки України у Львівській області розглянуло відкритого листа, у якому громадськість висловила стурбованість проведенням конкурсних процедур з майбутнього будівництву конгрес-готелю у м. Львові на території історико-культурного ландшафтного комплексу «Цитадель», і надіслало відповідь депутату Львівської міськради Вірі Лясковській, – про це сьогодні, 7 грудня повідомив кореспондент ЗІКу. Read the rest of this entry »

Танці на кістках: Цитадель забудують кіноконцертним комплексом

Львівський портал / 07.12.2009 15:55

У роки Другої світової війни на території сучасного історико-культурного ландшафтного комплексу «Цитадель» було закатовано до 200 тисяч військовополонених антигітлерівської коаліції, згодом своїх в’язнів на цій території мордував НКВД, проте цілком реально, що уже через кілька років на кістках убитих співатимуть та танцюватимуть. Read the rest of this entry »

Tags:

Во Львове защищают Демьянюка и сдают номера в газовой камере

Cюжет, снятый недавно во Львове репортёрской группой телеканала “Россия” (РТР), в частности, и о тенденции львовских властей к застройке территории Цитадели несовместимыми с её историей комплексами.

Сюжет и текст на сайте РТР

РТР про Цитадель на Youtube (копия, только видео)

На Цитаделі у Львові проведуть історико-архітектурні дослідження

(c) Zaxid.net

4 грудня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік заходів щодо раціонального використання території та споруд історико-культурного ландшафтного комплексу «Цитадель» у Львові.

Як розповів начальник управління архітектури Юрій Криворучко, цим рішенням передбачено проведення історико-архітектурних досліджень на території Цитаделі.

Перший заступник міського голови Львова Олег Синютка наголосив, що “Цитадель” перебуває зараз у складному стані.

“Все, що там відбувається, має бути публічною інформацією. До заходів на цьому об’єкті треба залучати максимальну кількість громадських організацій, профільні депутатські комісії, щоб ні в кого не виникало ніяких сумнівів, щоб нам не було соромно за те, що там буде. Поспішати треба повільно”, – сказав Олег Синютка.

Нагадаємо, 28 серпня 2009 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про підготовку міжнародного архітектурного конкурсу на проектування Конгрес-готелю із конференц-залом, підземним паркінгом у межах історико-ландшафтного комплексу “Цитадель”.

Tags:

Головні архітектори України обговорять генплан Львова

(c) Zaxid.net

17-18 грудня головні архітектори усіх областей та основних міст України за участі керівництва Мінрегіонбуду зберуться у Львові. На засіданні Ради обговорюватимуть генеральний план Львова.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради, обговорюватимуть схему планування містобудівної системи «Великий Львів» (доповідатимуть директор департаменту містобудування А.Павлів та директор інституту «Містопроект» М.Кошло), історико-архітектурні опорні плани історичних населених пунктів Львівської області.

Засідання відбудеться у Палаці мистецтв. Відтак Львів зможе одержати критичну думку фахівців щодо генерального плану та основних містобудівних документів міста.