Archive for November, 2009

Мешканці постраждалих від незаконної реконструкції будинків по вул. Староєврейській проведуть зустріч із журналістами

У п’ятницю, 20 листопада об 11 год. відбулася зустріч представника мешканців постраждалих будинків, Миколи Балдіна, а також адвоката, Юрія Стеха, з Романом Татарським, власником будинку № 48 по вул. Староєврейській у м. Львові. Read the rest of this entry »

Незаконні банери кандидата Тимошенко псують вигляд старого міста

А особи, уповноважені контолювати ці питання, хамлять у телефонну трубку.

Read the rest of this entry »

Звернення греко-католицької громади Бостона до депутатів Львівської міської ради

Read the rest of this entry »

Tags:

Руйнівний ремонт на вул. Староєврейській у Львові робить радник мера Садового?

Учора, 17 листопада, мешканці будинків № 50 і 46 на вул. Староєврейській у Львові пікетували міськраду та записалися на прийом до заступника мера Олега Синютки. Однак пікетників з огляду на резонансність події, яка загрожує його персональному іміджу, вислухав сам Садовий.

Мешканці звернулися до Садового з вимогою припинити руйнування їхніх будинків, що як пам’ятки архітектури належить до території Львова, внесеної до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Руйнування кам’яниць і помешкань настало внаслідок самочинної реконструкції, яку без жодних дозволів та погоджень провадить власник сусіднього будинку №48 громадянин Канади Роман Петер Татарський, котрий планує після ремонту облаштувати у будинку кафе-ресторан із горішньою оглядовою терасою (ресторан має належати до мережі закладів «Фест», що ними керує радник мера Садового Юрій Назарук). Read the rest of this entry »

Незаконне будівництво на Староєврейській: Садовий обіцяє вплинути на ситуацію

Мер Львова Садовий визнав, що у ситуації з будівництвом на вул. Староєврейській є суттєві порушення з боку тих будівельників і людей, які проводять ремонт. Однак, умив руки, зазначивши, що цим має займатися державне підприємство «Архбудконтроль». Про це він зазначив сьогодні, 17 листопада під час брифінгу. Read the rest of this entry »

Львівську мерію пікетуватимуть постраждалі від незаконного будівництва на вул. Староєврейській

Завтра, у вівторок 17 листопада, о 13.30 до стін Львівської міської ради прийдуть мешканці вул. Староєврейської та активісти пам’ятко-охоронного руху, які хочуть примусити владу міста звернути увагу на незаконне будівництво в охоронній зоні історичного Львова: перепланування на надбудову кам’яниці на вул. Староєврейській, 48. Read the rest of this entry »

Епідемія вразила львівські аптеки.

(с) І. Мацевко.

Епідемія грипу в Україні показала повну неспроможність влади реагувати на надзвичайні ситуації і повну незахищеність наших громадян. Ця влада настільки знахабніла, що рекомендує українцям у ХХІ столітті самим подбати про себе і, як в середньовіччі, взяти в руки голку, нитку, марлю і пошити собі пов’язки. Вона не має жодних докорів сумління, і вже знайшла винних – фармацевтів. Про їхнє бажання нажитися на горі людей ми чуємо з вуст чиновників вищих рангів вже тиждень з усіх телеканалів України. Але чомусь ця влада  мовчать про те, що саме вона впродовж вісімнадцяти років незалежності руйнувала українську фармацевтичну галузь, продаючи фармацевтичні заводи, закриваючи склади, які мали резервні запаси асортименту сезонних препаратів, руйнуючи систему комунальних аптек.

Більш, ніж півтора роки місто спостерігає за відчайдушними заходами фармацевтів комунальних аптек області, які періодично страйкують під стінами Обласної ради, захищаючи своє право на існування і відстоюючи статус юридичної особи. Заручившись підтримкою Обласної ради, тіньові «грошові мішки» намагаються поглинути комунальний сектор з метою встановлення своїх «правил гри» на фармацевтичному ринку Львівщини.  Спроба знищення аптек комунальної власності має і інший бік, не менш важливий: йдеться про їх вигідне розташування в центрі міста і мікрорайонів. На цьому місці можна відкривати не тільки приватні аптеки, але й ресторани, фастфуди, розважальні заклади – все те, що сьогодні приносить великі прибутки.

Жертвою такої ситуації стала одна з найстаріших аптек Львова – аптека «Під Фемідою», що на вулиці Дорошенка 36. Read the rest of this entry »

Tags:

Я обвиняю

Создавалось явное впечатление, что памятник умышленно вводят в запустение, чтобы уничтожить его и заполучить лакомый кусок земли в самом сердце Одессы. Не так давно подобным же образом исчез еще один принадлежащий Тарпану памятник архитектуры – гостиница “Спартак” на Дерибасовской улице. Read the rest of this entry »