Archive for October, 2009

Неспроможний інвестор чи керівництво міста Львова дурить громаді голову

Марта Гартен, спеціально для ЗІКу.

На нинішньому брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий не зміг сформулювати чітких засад політики міста щодо інвесторів, які не виконують своїх інвестиційних зобов’язань, коли питання зачепило ділянку на вул. Федорова у середньовічному єврейському кварталі Львова. Read the rest of this entry »

Tags:

Bunkier we Lwowie

В видеоблоге у Манкурта

Tags:

Сьогодні обговорять вплив громадських слухань на прийняття рішень міської ради

У Львові сьогодні відбудеться круглий стіл “Громадські слухання як інструмент впливу на прийняття рішень міської ради”. Захід проводитимуть у Львівській міській раді (пл.Ринок,1), к. 230. Початок о 17.00 год. Read the rest of this entry »

Tags:

У Львові на вул. Льва, 2 планують збудувати готель

21 жовтня у Львівській міській раді пройшли громадські слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення готелю на вул. Льва,2, розробленого інститутом «Укрзахідпроектреставрація». Read the rest of this entry »

Львів’яни закликають Садового повернути вкрадену бруківку

Львів’яни закликають міську владу повернути бруківку на вулицю Грицая (в районі клубу «Пікассо»), яку вивезли в невідомому напрямку, скориставшись ремонтними роботами із заміни колектора. Про це «Львівський портал» повідомили мешканці вулиці Грицая. Read the rest of this entry »

Tags:

Збережи старий Токіо: захист видових панорам проти приватної власності

Сучасна забудова, яка нищить історичні краєвиди Києва – одна з найбільш гострих проблем столиці. Як виявилося, аналогічні проблеми існують і в інших містах. Так, у Токіо невелика ініціативна група намагається зберегти від хмарочосів… вид на гору Фудзі. Наразі – безуспішно. Read the rest of this entry »

Цитадель інкорпорейтед

З тридцяти дев’яти львів’ян тільки дев’ятеро дали більш-менш задовільну відповідь на моє друге запитання: «Чи знаєте Ви, де у Львові є Цитадель?»

На Личаківській, 96 у Львові хочуть побудувати 4-поверховий готель

9 жовтня, у Львівській міській раді пройшли громадські слухання проекту містобудівного обґрунтування реконструкції житлового будинку під готель на вулиці Личаківській, 96 у Львові. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. Read the rest of this entry »

Головний архітектор Львова в очі не бачив проекту євроготелю на пл. Міцкевича, 9!

«Матеріали громадського обговорення є невід’ємною складовою містобудівної документації», – про це начальник управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради Юрій Криворучко запевнив офіційним листом у відповідь на клопотання Центру правових і політичних досліджень «СІМ» провести громадські слухання проекту майбутнього відновлення втраченої пам’ятки архітектури. Read the rest of this entry »

Замилюючи очі підземними паркінгами, влада Львова хоче на вул. Стефаника звести розважальний комплекс

Під час сесії Львівської міської ради до міського голови Львова Андрія Садового звернулася депутат від УНП Віра Лясковська. У своєму зверненні вона оприлюднила інформацію щодо змісту і форми проведення конкурсу на визначення переможця будівництва підземних паркінгів у Львові. Read the rest of this entry »