Archive for August, 2009

Криворучко ввів журналістів в оману

Сказавши, що громада не проти “готелю на кістках”, який планують звести на Цитаделі.

Read the rest of this entry »

Парижане выступили против реконструкции исторического отеля “Ламбер”

Инициативная группа жителей Парижа обратилась в суд с требованием не допустить реконструкции знаменитого отеля “Ламбер”, владельцем которого сейчас является катарская королевская семья. Об этом сообщает AFP. В июне брат эмира Катара, который купил особняк “Ламбер” в 2007 году за 86 миллионов долларов у семьи Ротшильдов, получил разрешение властей на проведение реконструкции внутри исторического здания, расположенного напротив собора Нотр-Дам де Пари. Read the rest of this entry »

Tags:

Громадські слухання містобудівної документації розміщення електричної підстанції на Цитаделі

2 вересня 2009 року  відбудуться громадські слухання містобудівної документації розміщення електричної підстанції ПС-35/6 кВ «Цитадель» на ділянці по вул.Грабовського,11 в м. Львові. Read the rest of this entry »

Львів’яни вимагають громадських слухань щодо проекту готелю на пл. Міцкевича!

Львів’яни, яких непокоїть доля пам’ятки архітектури на пл. Міцкевича,9, звернулися до владних органів із вимогою громадських слухань щодо проекту 6-поверхового готельно-адміністративного комплексу на землі, яка має подвійний охоронний статус – Державного історико-архітектурного заповідника та території, занесеної до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО. Про це сьогодні, 25 серпня, повідомив кореспонедент ЗІКу. Read the rest of this entry »

У Львові директор інституту забудовує житлом ландшафтно-рекреаційну зону

“Директор Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В.Чорновола, що вул. Чупринки, 130, пан Когут намагається забудувати територію інституту, що у парку “Піщані озера” житловими будинками”, – повідомила сьогодні, 21 серпня, у коментарі ZAXID.NET депутат Львівської міської ради Віра Лясковська.

Read the rest of this entry »

Нові фотоматеріали

Порядок для табору військовополонених та надписи на стінах камер – на сторінці гарячої точки Цитаделі, від Тараса Піняжка.

Давній ресторан та руїни будинку на площі Міцкевича, 9 – в постингу про новий готель на площі Міцкевича, від Ірини Котлобулатової.

Танці на кістках

Віра Лясковська: “Я запитала одного із ініціаторів будівництва на Цитаделі: “А ти би хотів, щоб на могилі твого діда-прадіда збудували готель? А ти хотів би в цьому готелі жити?”” Read the rest of this entry »

Знайдено рештки давньої забудови Львова на Федорова. Фоторепортаж

17 серпня у Львові на вул. Федорова 22-28, на ділянці, призначеній під забудову готелю до Євро-2012, було відзначено День археолога. Це відбулось в реальних умовах археологічних розкопок у середмісті Львова, де вперше за багаторічні дослідження виявлено велику кількість предметів середньовічного побуту львівських міщан, розкрито рештки давньої забудови міста. Членів та керівників археологічної експедиції було нагороджено подяками. Read the rest of this entry »

Губерт Герман назвав громадськість Львова політиками-популістами

В інтерв’ю “Суботній Пошті” Губерт Герман, архітектор “бункера”, сказав таке: “Мене дуже здивували протести і особливо та форма, в якій вони відбувалися. На мою думку, вони були організовані так званими «популістами». Очевидно, хтось хоче мати певні політичні виграші, але це відбувається за рахунок міста, інвестора і за рахунок мого високого реноме в Європі.” Запевняємо Губерта Германа, що політики-популісти (а насправді неоплачувані волонтери та професіонали від архітектури та реставрації) налаштовані збити йому пиху. Read the rest of this entry »

“Середньовічна” пародія

Хто й чому дозволив нівечити старовинні львівські кам’яниці так званими «євровікнами»? Read the rest of this entry »