Archive for category Федорова

У Львові зранені архітектурні пам’ятки добивають!

(c) ZIK

Нині на вул. Федорова, 28 у Львові будівельники руйнували праву бічну стіну будинку, – про це сьогодні, 19 травня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Фотокор ЗІКу зафіксував дивовижні «підготовчі роботи»: будівельники «Галтрансрембуду» розрубували стіну будинку, який має статус архітектурної пам’ятки під охоронним номером 356. Read the rest of this entry »

Tags:

У середньовічний єврейський квартал у Львові в’їхали трактори валити пам’ятку архітектури

Сьогодні на ділянці біля будинку №28 на вул. І. Федорова у Львові з’явилася важка будівельна техніка, – про це 20 квітня повідомив кореспондент ЗІКу.

Трактори, що виїхали на ділянку, мають намір засипати археологічні розкопи та створити майданчик для подальшого розбирання буд. №28, що є архітектурною пам’яткою.

Нагадаємо, археологічні дослідження на цій території ще не завершені в повному обсязі, а пам’ятка мала би бути виведеною із аварійного стану (тільки не шляхом її розбирання!!!).

Усе, що діється в останні дні на цій ділянці, не погоджене з керівними органами ЮНЕСКО, до списку світової спадщини якого належить ця територія, котра має подвійний охоронний статус.

ЗІК звертається до Прокуратури терміново припинити незаконні дії, що відбуваються на цій ділянці за прямого сприяння міського голови Львова.

Tags:

Команда мера Львова ігнорує закони і підтримує будівництво, що руйнує пам’ятки архітектури

(c) ZIK, 19.04.2010

За запевненнями міського голови Львова Андрія Садового, висловленими на брифінгу 14 квітня, всі археологічні роботи на вулиці Федорова, 23-25 та 22-26, де планують побудувати готель, завершено, однак така інформація не відповідає дійсності. Про це повідомляє Рятівна археологічна служба, яка висловлює стурбованість станом дотримання пам’яткоохоронного законодавства у Львові.

Нагадаємо,14 квітня міський голова Львова заявив журналістам, що цього тижня має початися «будівельна фаза» на ділянці, де має постати готель до «Євро-2012» на вул. Федорова у Львові.

За словами директора Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України Олега Осаульчука, про жодне завершення археологічних робіт не може бути й мови. А будівельне втручання на ділянку на цьому етапі означатиме варварське знищення культурного шару Львова 14-18 століть, та, ймовірно, і раніших часів. Read the rest of this entry »

Tags:

На вул. Федорова у Львові тріщать історичні будинки,

(c) ZIK, 19.04.2010

Завтра мають бути завершені роботи із встановлення маяків на стінах будинків, що оточують ділянку на вул. Федорова у Львові, де з цього тижня, за запевненнями мера Андрія Садового, розпочинаються будівельні роботи, – про це сьогодні, 19 квітня, із посиланням на експертів, котрі обстежують стан прилеглої забудови, повідомив кореспондент ЗІКу.

Фахівці НУ «Львівська політехніка», які уклали угоду із замовником спорудження готелю до «Євро-2012» на вул. Федорова у Львові про обстеження технічного стану прилеглої забудови, у коментарі кореспондентові ЗІКу наголосили, що із 15 будинків – 11 перебувають в аварійному стані. Read the rest of this entry »

Неспроможний інвестор чи керівництво міста Львова дурить громаді голову

Марта Гартен, спеціально для ЗІКу.

На нинішньому брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий не зміг сформулювати чітких засад політики міста щодо інвесторів, які не виконують своїх інвестиційних зобов’язань, коли питання зачепило ділянку на вул. Федорова у середньовічному єврейському кварталі Львова. Read the rest of this entry »

Tags:

Знайдено рештки давньої забудови Львова на Федорова. Фоторепортаж

17 серпня у Львові на вул. Федорова 22-28, на ділянці, призначеній під забудову готелю до Євро-2012, було відзначено День археолога. Це відбулось в реальних умовах археологічних розкопок у середмісті Львова, де вперше за багаторічні дослідження виявлено велику кількість предметів середньовічного побуту львівських міщан, розкрито рештки давньої забудови міста. Членів та керівників археологічної експедиції було нагороджено подяками. Read the rest of this entry »

Отель на Фёдорова в свете истории города

(с) Иосиф Гельстон.  Копия в другом журнале

В мае 2007 года на на различных информационных сайтах, в т. ч. на интернет-ресурсе «Zaxid.net», впервые появилась информация о планах Львовской городской администрации построить на ул. И. Фёдорова гостиничный комплекс c подземным паркингом. Эта улица до 1871 г. называлась Еврейской и находится в бывшем еврейском квартале.

Read the rest of this entry »

Tags: ,

Готель на Федорова

Додано повну (на цей момент) колекцію публікацій про будівництво на вулиці Федорова.