Archive for category Вірменська-Краківська

На розі Краківської-Вірменської

(c) Zaxid.net

08:35, 17.06.2010

До футбольного чемпіонату Євро-2012 Львову потрібно ще кілька готелів. Будівництво не всіх готелів мешканці міста сприймають позитивно. Для прикладу, будівництво на розі вулиць Краківської та Вірменської викликало чимало суперечок, боротьби та, вперше, перемоги громадськості.

Історія

Ще у вересні 2004 року виконком міста ухвалив рішення про відтворення втраченої історичної забудови північного ринкового кварталу в таких межах: вул. Краківська – вул. Вірменська, 12; вул. Вірменська – вул. Краківська, 4. Пізніше цю територію відвели для забудови готельного комплексу. Інвестор будівництва – ТзОВ «Будінвест». Площа території відведеної «Будінвесту» становить 868 кв м. Нагадаємо, земельна ділянка розташована в зоні охорони культурних пам’яток ЮНЕСКО. Read the rest of this entry »

Tags:

Будь-які роботи на розі Краківської та Вірменської незаконні

Міська влада досі навіть не надала документів для необхідних погоджень в державній службі з питань національної культурної спадщини, як того вимагає закон. Без таких погоджень місто не має права розпочинати жодні роботи. В іншому випадку держслужба видає припис про їх негайне зупинення. Read the rest of this entry »

Губерт Герман назвав громадськість Львова політиками-популістами

В інтерв’ю “Суботній Пошті” Губерт Герман, архітектор “бункера”, сказав таке: “Мене дуже здивували протести і особливо та форма, в якій вони відбувалися. На мою думку, вони були організовані так званими «популістами». Очевидно, хтось хоче мати певні політичні виграші, але це відбувається за рахунок міста, інвестора і за рахунок мого високого реноме в Європі.” Запевняємо Губерта Германа, що політики-популісти (а насправді неоплачувані волонтери та професіонали від архітектури та реставрації) налаштовані збити йому пиху. Read the rest of this entry »

Життя після бункера

Інформацію про те, що одіозного “бункера” (саме так, як відомо, назвали проект готелю авторства австрійця Губерта Германа) на розі Краківської-Вірменської не буде, Львів сприйняв радісно-стримано. З одного боку, є підстави для позитивних емоцій, а з іншого — сприкрює те, що в такій ситуації майже не мають шансів бути почутими ті, хто пропонує таке (чомусь незвичне для міських обранців) облаштування цієї території, як дитячий майданчик і сквер. Read the rest of this entry »

Пам’ятки у Львові руйнують львів’яни, – Андрій Салюк

– Я раніше дуже багато говорив про реставрацію каплиці Боїмів. Тепер мовчу, бо якби роботи було проведено, то все би там знищили… роботи не може виконувати вуйко Василь з Перемишлянського району. Read the rest of this entry »

Інвестор: З “бункером” покінчено

Готель на розі вулиць Вірменська та Краківська не буде будуватися за проектом Губерта Германа, який був представлений раніше. Про це ініціативі “Збережи старий Львів” повідомив президент компанії “Будінвест” Віктор Коць. Причиною відмови інвестора від проекту австрійського архітектора був широкий протест львівської громадськості. “Концепцію Губерта Германа відхилено, берем за основу концепцію Політехніки. З “бункером” покінчено”, сказав пан Коць. Read the rest of this entry »

Hello, world!

Отже, сайт спільноти “Збережи старий Львів” потроху розпочинає своє існування. ( Окрема подяка юзеру justlviv за мотивацію. :) )

Зараз тут вже можна почитати про нас, а також проглянути інформацію по двох “гарячих точках“: Вірменській-Краківській та Цитаделі.