Archive for category Староєврейська

Тетяна Волошин звертається до ЗМІ по допомогу.

Відкритий лист Тетяни Волошин до усіх небайдужих засобів масовох інформації.

Тетяна Волошин мешкає у одному з будинків, прилеглих до дому по вул. Староєврейській 48.

У будинку №48, який є пам’яткою архитектури і формально охороняеться законом, зараз проводиться реконструкція з порушенням законодавчих і санітарних норм, наслідком чого є руйнування та забруднення помешкань у сусідніх будинках – також реєстрових пам’ятках архітектури.

Текст листа.

Read the rest of this entry »

Tags:

Мешканці постраждалих від незаконної реконструкції будинків по вул. Староєврейській проведуть зустріч із журналістами

У п’ятницю, 20 листопада об 11 год. відбулася зустріч представника мешканців постраждалих будинків, Миколи Балдіна, а також адвоката, Юрія Стеха, з Романом Татарським, власником будинку № 48 по вул. Староєврейській у м. Львові. Read the rest of this entry »

Руйнівний ремонт на вул. Староєврейській у Львові робить радник мера Садового?

Учора, 17 листопада, мешканці будинків № 50 і 46 на вул. Староєврейській у Львові пікетували міськраду та записалися на прийом до заступника мера Олега Синютки. Однак пікетників з огляду на резонансність події, яка загрожує його персональному іміджу, вислухав сам Садовий.

Мешканці звернулися до Садового з вимогою припинити руйнування їхніх будинків, що як пам’ятки архітектури належить до території Львова, внесеної до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Руйнування кам’яниць і помешкань настало внаслідок самочинної реконструкції, яку без жодних дозволів та погоджень провадить власник сусіднього будинку №48 громадянин Канади Роман Петер Татарський, котрий планує після ремонту облаштувати у будинку кафе-ресторан із горішньою оглядовою терасою (ресторан має належати до мережі закладів «Фест», що ними керує радник мера Садового Юрій Назарук). Read the rest of this entry »

Незаконне будівництво на Староєврейській: Садовий обіцяє вплинути на ситуацію

Мер Львова Садовий визнав, що у ситуації з будівництвом на вул. Староєврейській є суттєві порушення з боку тих будівельників і людей, які проводять ремонт. Однак, умив руки, зазначивши, що цим має займатися державне підприємство «Архбудконтроль». Про це він зазначив сьогодні, 17 листопада під час брифінгу. Read the rest of this entry »

Львівську мерію пікетуватимуть постраждалі від незаконного будівництва на вул. Староєврейській

Завтра, у вівторок 17 листопада, о 13.30 до стін Львівської міської ради прийдуть мешканці вул. Староєврейської та активісти пам’ятко-охоронного руху, які хочуть примусити владу міста звернути увагу на незаконне будівництво в охоронній зоні історичного Львова: перепланування на надбудову кам’яниці на вул. Староєврейській, 48. Read the rest of this entry »