Archive for category Пл. Міцкевича

Гостиница “Novotel Мицкевича”. Проект.

(c)

001_1_1Гостинница Novotel Мицкевича является запуском первого приоритетного бренда «Аккор Груп» в Украине.

Общая площадь участка: 1, 090 м.кв.
Общая площадь строительства: 1, 067 м.кв.
Общая площадь здания: 7, 780 м.кв.
Период реализации: 2008 – 2012.

Месторасположение:
Исторический центр Львова, признанный Юнеско как международная культурная достопримечательность.

Гостиничный комплекс будет включать в себя респектабельные номера, кафе и конференц-зал.

Дизайн Отеля соответствует как исторической архитектуре города так и высоким стандартам бренда Novotel. Read the rest of this entry »

Tags:

Головний архітектор Львова в очі не бачив проекту євроготелю на пл. Міцкевича, 9!

«Матеріали громадського обговорення є невід’ємною складовою містобудівної документації», – про це начальник управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради Юрій Криворучко запевнив офіційним листом у відповідь на клопотання Центру правових і політичних досліджень «СІМ» провести громадські слухання проекту майбутнього відновлення втраченої пам’ятки архітектури. Read the rest of this entry »

Львів’яни вимагають громадських слухань щодо проекту готелю на пл. Міцкевича!

Львів’яни, яких непокоїть доля пам’ятки архітектури на пл. Міцкевича,9, звернулися до владних органів із вимогою громадських слухань щодо проекту 6-поверхового готельно-адміністративного комплексу на землі, яка має подвійний охоронний статус – Державного історико-архітектурного заповідника та території, занесеної до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО. Про це сьогодні, 25 серпня, повідомив кореспонедент ЗІКу. Read the rest of this entry »

Нові фотоматеріали

Порядок для табору військовополонених та надписи на стінах камер – на сторінці гарячої точки Цитаделі, від Тараса Піняжка.

Давній ресторан та руїни будинку на площі Міцкевича, 9 – в постингу про новий готель на площі Міцкевича, від Ірини Котлобулатової.

Відео: історія та архітектура Будинку книги та площі Міцкевича

Міська влада стверджує, що протести проти архітектурних потвор в центрі Львова – це повторення історії з Будинком книги, який теж викликав збурення в громаді тогочасного міста. Сьогодні ж Будинок книги, стверджують владоможці, є перлиною Львова. Чи означає це, що протести проти сучасних “бункерів” є протестами невігласів, позбавлених смаку?

Відеорозповідь Олександра Оверчука про історію та архітектуру кам’яниці Шпрехера та пам’ятника Міцкевичу дає відповідь на це питання. Read the rest of this entry »

Tags:

Поряд із «Укрсоцбанком» на пл. Міцкевича у Львові наступного року збудують готель

До львівської міськради на затвердження подано ескізний проект готелю на пл. Адамі Міцкевича, 9 у Львові, – про це кореспонденту Західної інформаційної корпорації повідомив директор ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» Роман Шпирка. Read the rest of this entry »

Новий готель від UDC Holding на площі Міцкевича: “братик” для “Укрсоцбанку”?

Кілька днів тому в новинах з’явилася інформація про те, що девелоперський холдинг “UDC Holding” восени 2010 року планує почати будівництво чотиризіркового готелю Novotel у Львові.

На жаль, найголовнішої інформації – точної адреси будівництва та концепції нового будинку – у відкритих джерелах віднайти поки що не вдається. Read the rest of this entry »